-383Днів -12Годин -37Хвилин -53Секунд

Оберіть номінацію

Авторизуйтесь для голосування

Найкращі соціальні проекти України 2018: названі ім’я переможців премії Social Project Awards

8 грудня в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулась церемонія нагородження найкращих соціальних проектів України за версією щорічної всеукраїнської премії Social Project Awards.

Церемонії нагородження передумали два етапи: прийом заявок та оцінювання їх експертами та онлайн-голосуванням.

Учасників та гостей церемонії чекали мотивуючі виступи експертів у сфері соціальної діяльності та представників державного апарату, виступ запрошеного гостя — переможця Голосу Країни 4 Ігоря Грохоцького, спеціальні подарунки від партнерів, нетворкінг та найголовніше — нагородження.

Журнал PROactive за підтримки Міністерства молоді та спорту України і компанії Цитрус оголосив переможців Social Project Awards 2018:

Номінація «Волонтерство»:

1 місце — Наставництво для дітей-сиріт та дітей з інтернатних закладів (Київ).

2 місце — «ШАНС» тимчасовий притулок-перетримка для безпритульних тварин (Запоріжжя).

3 місце — Реабілітаційно-відпочинковий табір для бійців АТО «З любов’ю в серці» (Косів, Івано-Франківська область).


Номінація «Культура»:

1 місце — Шкільна актова зала — майстерня розвитку творчих здібностей учнів (село Велетенське, Херсонська область).

2 місце — Фестиваль Бандерштат-2019 (Луцьк).

3 місце — ENTER UA (Львів).


Номінація «Медицина та охорона здоров’я»:

1 місце — Інопланетяни та масони проти вакцинації (Київ).

2 місце — Український реєстр донорів кісткового мозку (Тернопіль).

3 місце — Дитинство без насильства (Київ).

Номінація «Освіта»:

1 місце — Noosphere Engineering School (Дніпро).

2 місце — Відеопроект Displaced Universities (Київ).

3 місце — DIY EDU SPACE (Вінниця).


Номінація «Розвиток територій»:

1 місце — Family Nest. Сімейно-психологічна служба без бар’єрів (Київ).

2 місце — Лаундж-зона у фойє школи (село Велетенське, Херсонська область).

3 місце — BRANDVILLE. Розробка брендів для українських сіл (Київ).


Номінація «Технології та інновації»:

1 місце — Odry_VR (Київ).

2 місце — Volonter.org (Київ).

3 місце — #StartBusinessChallenge (Київ).

Номінація «Спорт та здоровий спосіб життя»:

1 місце — Кампанія «Грай за Права Людини!» (Івано-Франківськ).

2 місце — Територія спорту (Ірпінь, Київська область).

3 місце — Діти з інвалідністю за здоровий спосіб життя (Стебник, Львівська область).


Номінація «Урбаністика»:

1 місце — Колізей КПІ (Київ).

2 місце — Map Me Happy (Київ).

3 місце — GO Pick (Харків).

Номінація «Екологія»:

1 місце — Благодійний магазин «Ласка» (Київ).

2 місце — Паперовий Монстр (Одеса).

3 місце — Garbage 31 (Львів).

Номінація «Забезпечення рівних можливостей»:

1 місце — Організація щорічного міжнародного жіночого дієвого форуму (Одеса).

2 місце — Табори активної реабілітації (Буча, Київська область).

3 місце — ІнваФішки — Ти все можеш! (Буча, Київська область).

Переможець у номінації «Ідея» — соціальна платформа «Крамничка Добра» (Київ).


Переможець у спеціальній номінації від журналу PROactive — Звук тиші (Дніпро).