До окончания голосования осталось:
Youth debate for changes
257
(9)
Loading...
Автор проекта: Одеське відділення ВМГО “Федерація дебатів України” та NGO “Debate for changes”
Номинации:
Про проект:

Проект спрямований на формування у молоді розуміння політичних, економічних та соціальних процесів, які відбуваються в країні та світі, завдяки застосуванню інтелектуально-освітньої технології “дебати” для здобуття молоддю навичок публічних виступів, критичного та аналітичного мислення, вміння системно бачити суспільні проблеми і знаходити шляхи їх вирішення.
Щороку в рамках проекту проводиться близько 50 освітніх заходів, в яких приймає учать більше 2500 студентів, школярів з усієї України.

Актуальність проекту

Актуальність проекту викликана революційними подіями в Україні та необхідністю налагодження загальнонаціонального діалогу за участі молоді з різних регіонів України з метою привиття ідей єдності країни, закріплення демократичних цінностей та участі у побудові демократичного суспільства.
Коренем проблеми є неспрямованість системи освіти в Україні на здобуття молоддю соціально важливих навичок, а саме: невміння бачити системно суспільні проблеми, що як наслідок призводить до нетолерантного відношення між різними групами населення, невміння молоді конструктивно висловлювати свою точку зору.
Проект спрямований на подолання цієї проблеми за допомогою навчання освітньої технології “дебати” та створення нової інтелектуальної еліти нашої країни.

Мета та завдання проекту

Проект спрямований на формування у молоді України розуміння політичних, економічних та соціальних процесів, які відбуваються в країні та світі, і вміння протистояти проти маніпуляцій зі сторони недостовірних ЗМІ в епоху інформаційних війн.
Проект передбачає застосування інтелектуально-освітньої технології “дебати” для здобуття молоддю навичок публічних виступів, критичного та аналітичного мислення, вміння системно бачити ту чи іншу суспільну проблему та знаходити оптимальні шляхи її вирішення.
Довгостроковою метою проекту є впровадження освітньої технології “дебати” у якості факультативу у школах та університетах.

Посилання на сторінку в інтернеті 

 

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com