До окончания голосования осталось:
DIR/Floortime та арт-терапевтичний простір для дітей, які мають особливості розвитку
635
(60)
Loading...
Автор проекта: Миколаївський обласний Будинок дитини
Про проект:

На базі Миколаївського обласного Будинку дитини працює кабінет для педагогічної абілітації дітей із особливими потребами за допомогою арт-терапевтичних технік. Серед сучасних технологій належна увага надається методу DIR/Floortime, головним принципом якого є заохочення контактів та постійна взаємодія. Діада двох методів дає можливість ефективно впливати на формування емоційної сфери, покращити соціальну адаптацію, спонукати до подальшого розвитку компенсаторних функціональних систем.

Актуальність проекту

Серед сучасних можливостей удосконалення реабілітаційних технологій увага надається арт-терапії та методу DIR/Floortime. Дитина навчається спілкуватися з навколишнім світом на рівні екосистеми, використовуючи образотворчі, рухові та звукові засоби. Дитина має змогу самостійно висловлювати свої почуття, потреби та мотивацію своєї поведінки, діяльності і спілкування, необхідні для її повноцінного розвитку та пристосування до навколишнього середовища. Через малюнок або інший вид творчої діяльності дитина може “виплеснути” негативні емоції та поділитися позитивними. А за допомогою методу DIR/Floortime є можливість прямувати за дитиною, використовуючи її природні інтереси та ввести дитину у спільний світ.

Мета та завдання проекту

Діада двох методів дасть можливість впливати на формування емоційної сфери, спонукати до подальшого розвитку компенсаторних властивостей збережених функціональних систем, покращувати соціальну адаптацію, встановлювати контакт та розширювати знання.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com