До окончания голосования осталось:
Створення мобільного Центру підтримки сім’ї
551
(24)
Loading...
Автор проекта: Донецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України
Про проект:

У наш сучасний урбаністичний час в селах залишилося дуже мало шкіл, приблизно 1 школа на 4-5 сіл. Після повернення зі школи діти надані самі собі. Там немає дитячих гуртків, репетиторів, соціальних ініціатив, там зовсім нічого цього немає. Крім того, основна маса населення живе бідно. Молодь з 13 до 16 років (школярі) не мають позитивних захоплень, просто тому, що немає авторитетів та прикладів. Ця проблема повсюдна, але особливо вона відчутна в селах.

Актуальність проекту

У сільській місцевості майже не залишилося шкіл. Одна школа на 4-5 сіл. Повернувшись зі школи, діти надані самі собі. У селах немає гуртків, репетиторів, театрів і місця, де збираються люди за інтересами. А це наше майбутнє — підростаюче покоління, яке потрібно захопити в потрібному руслі.

Мета та завдання проекту

Головна мета проекту — підтримати сім’ї з дітьми які живуть в сільській місцевості Краснолиманського району та привернути увагу соціуму до проблеми віддалених районів. А саме: психо-соціальна підтримка сімей (розважальні ігри, навчальні заняття, гуртки рукоділля), пропаганда здорового способу життя (залучення в спортивне орієнтування і гру Джура), культурне просвітництво (шляхом розвитку в дітях почуття наступності поколінь), розвиток гуманності (шляхом залучення в благодійність, волонтерство)

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com