До окончания голосования осталось:
Соціально-психологічна адаптація та інтеграція в суспільство жінок ВПО, в тому числі представників уразливих груп
285
(14)
Loading...
Автор проекта: Всеукраїнська благодійна організація "Фортуна"
Про проект:

Враховуючи часи нестабільної політичної ситуації та економічної кризи в Україні, пов’язаними зі збройним конфліктом на Сході країни, кількість бідних людей зросла у декілька разів за рахунок тих, хто став заручником цього конфлікту. Здебільшого, це жінки зі східних регіонів країни. Актуальність проекту полягає у сконцентруванні уваги до жінок-переселенок та їх соціально-психологічної адаптації.

Актуальність проекту
Враховуючи часи нестабільної політичної ситуації та економічної кризи в Україні, пов’язаними зі збройним конфліктом на Сході країни, кількість бідних людей зросла у декілька разів за рахунок тих, хто став заручником цього конфлікту. Здебільшого, це жінки зі східних регіонів країни, де триває антитерористична операція, зусиллями волонтерів, представників громадських організацій й небайдужих громадян відбувається евакуація мирних жителів, зокрема жінок. Це категорія жінок, яка постраждала від насилля, залишилася без чоловічої підтримки та захисту, втратила домівки та взагалі опинилась в складних життєвих обставинах. Актуальність проекту полягає у сконцентруванні уваги до жінок переселенців та їх соціально-психологічній адаптації.

Мета та завдання проекту
Підвищити рівень самооцінки, захистити права, покращити життєві умови та інтегрувати у соціум жінок ВПО, які стали заручниками збройного конфлікту на Сході країни та знаходяться у складних життєвих обставинах.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com