До окончания голосования осталось:
Пляжний Патруль
1 433
(23)
Loading...
Автор проекта: Аксьонова Анастасія
Про проект:

Громадську організацію “Пляжний Патруль” було засновано у 2015 році небайдужими до питань безпеки на воді мешканцями міста Києва, які об’єдналися з метою створити на пляжах столиці безпечний простір, орієнтований на активний спортивний відпочинок та здоровий спосіб життя. Таким чином у столиці розпочався світовий рух лайфсейвінгу.
Вже у 2016 та 2017 роках волонтери Пляжного Патруля охороняли безпеку на кожному пляжі столиці.

Актуальність проекту

Офіційна статистика Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ), свідчить – за кількістю жертв утоплень Україна посідає невтішне шосте місце зі 117 країн (у розрахунку на 100 тис. осіб). Українці тонуть в п’ять разів частіше, ніж американці, в сім разів частіше, ніж британці та в 20 разів частіше, ніж австралійці. Втоплення – друга (після ДТП) причина раптової смертності серед дітей та підлітків. Але не зважаючи на майже три тисячі трагедій щороку, цей факт не отримує достатнього наголосу. Українці легковажно ігнорують правила безпеки і не готові ставитись до води з повагою.

Мета та завдання проекту

Наша мета — впровадження сучасних сервісів безпеки та створення безпечного, орієнтованого на здоровий спосіб життя, громадського простору на пляжах столиці за світовими стандартами. Запровадження міжнародних стандартів лайфсейвінгу в Україні. Зниження рівня травматизму та смертності на водних об’єктах столиці.

Посилання на сторінку в інтернет 

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com