До окончания голосования осталось:
Кольоровий світ — засіб створення і підтримки емоційного контакту мам та дітей раннього віку
485
(34)
Loading...
Автор проекта: Миколаївський обласний Будинок дитини
Про проект:

У Миколаївському обласному Будинку дитини працює кабінет педагогічної арт-терапії. Завдяки варіативності застосування методів арт-терапевтичної роботи і завдань (діагностика, корекція, розвиток) арт-терапія стала застосовуватися при роботі і з дітьми раннього віку. У схему “дорослий-предмет-дитина” входить поняття творча діяльність, що значно розширює способи взаємодії в системі “мати і дитина”, перетворюючі їх на неформальні і творчі, дає по-новому розглянути питання розвитку дитини.

Актуальність проекту

Завдяки варіативності застосування методів арт-терапевтичної роботи і завдань (діагностика, корекція, розвиток) арт-терапія стала застосовуватися при роботі і з дітьми раннього віку. У схему “дорослий-предмет-дитина” входить поняття творча діяльність, що значно розширює способи взаємодії в системі “мати і дитина”, перетворюючі їх на неформальні і творчі, дає по-новому розглянути питання розвитку дитини

Мета та завдання проекту

Отримання позитивних емоцій від творчого процесу спільно зі своєю дитиною, підвищення впевненості в собі як матері. Довіра до своїх спонтанних проявів і проявів дитини під час творчого процесу, сприяє розвитку дрібної моторики, сенсорного розвитку, розвиток світосприйняття дітей раннього віку.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com