До окончания голосования осталось:
Ми відповідаємо за тих, кого приручили
1 016
(86)
Loading...
Автор проекта: Ворохта Анна Вікторівна , Черевична Анастасія Сергіївна, Шнайдерський Антон Сергійович, Моїсеєнко Юлія Ігорівна, Абажкова Олександра Сергіївна, Гейко Анна Ігорівна
Номинации:
Про проект:

Прийде час, коли люди будуть дивитися на вбивцю тварини так само, як вони дивляться зараз на вбивцю людини.Україна – сучасна держава, та відношення до тварин залишилося на рівні середньовіччя.Безпритульних відстрілюють комунальні служби міста. Зазвичай це відбувається на очах жителів міста,та будь яка жорстокість, руйнує у населення моральність, людяність. Планується: надати матеріальної допомоги притулку; поширити інформацію про існування даної проблеми, постійно допомагати волонтерам.

Актуальність проекту

Собаки – дуже вірні, віддані тварини. ! Тоді виникає запитання: якщо собака дійсно вірний друг людини і на неї можна багато в чому покластися, тоді чому ж бездомних собак на вулицях міста стає все більше?
Причина вибору даної теми соціального проекту дуже проста – кожного дня йдучи вулицею ми стикаємося з проблемою безпритульних собак.Не відомо, собака біжить до тебе, щоб її погладили або погодували чи вона бачить в людині загрозу і почне нападати? Масштаб-міський.

Мета та завдання проекту

Поширити відомості про необхідність надання матеріальної, фінансової та фізичної допомоги братам нашим меншим та “Притулку.”

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com