До окончания голосования осталось:
Let’s do it, Ukraine School Recycling
437
(31)
Loading...
Автор проекта: Якимова Марина Сергіївна
Номинации:
Про проект:

З 1 січня 2018 року Україна повинна перейти на роздільний збір відходів. Більшості людей ще тільки доведеться звикати до нових правил, а команда “Let`s do it Ukraine” протягом року вже долучила до процесу роздільного збору відходів більш ніж 15 тисяч школярів з різних куточків країни.

Проект “Let’s do it, Ukraine – school recycling” направлений на формування відповідального, правильного ставлення дітей та підлітків до сортування твердих побутових відходів та набуття практичних навичок.

Актуальність проекту

В Україні налічується 17 000 шкіл. Щомісяця кожна з них може заробляти на відходах від 600 до 7000 грн. Якби всі вони почали сортувати та здавати на переробку сміття, могли б сукупно щомісяця заробляти щонайменше 10 млн грн і суттєво економити, бо з цієї суми 4,5 мільйони вже втрачається на послуги з вивезення відходів. В залежності від потужностей локальних підрядників, в Україні є можливість сортувати до 29 фракцій, з яких найрозповсюдженіші у школах: макулатура, пластик, Тетра Пак, органічні відходи, батарейки. Таким чином, основні необхідні ресурси для впровадження системи сортування у школі – баки для роздільного збору, а також системний підхід до навчання школярів правильному і системному сортуванню.

Мета та завдання проекту

Проект “Let’s do it, Ukraine – school recycling” направлений на формування свідомого, правильного ставлення дітей та підлітків до сортування твердих побутових відходів та набуття практичних навичок. Передбачає проведення 4-х етапів проекту для школярів та педагогів-організаторів загальноосвітніх шкіл на основі Зеленого пакету. Участь в проекті дозволяє застосовувати отримані учнями в ході проекту знання та уміння на практиці. Школи-учасники, які збирають і здають на перероблювання під час проекту найбільше вторинної сировини (макулатура, пластик, ТетраПак, поліетилен),  отримують в подарунок для школи повний комплект сучасних баків для роздільного збору відходів.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com