До окончания голосования осталось:
Creating Future Right Now
930
(29)
Loading...
Автор проекта: Дума Оксана Сергіївна
Номинации:
Про проект:

Creating Future — профорієнтаційний проект. Діалог поколінь та культур, обмін досвідом та дружнє спілкування з метою сформувати правильне уявлення про те, як працюють великі компанії, як реалізувати проект та започаткувати власну справу. Представники українських та міжнародних компаній, неурядових організацій та державних органів діляться особливостями своєї роботи зі старшокласниками та студентами.  

Актуальність проекту

Шкільна освіта не формує у дітей розуміння професійного майбутнього, не знайомить з гігантським вибором професій, не дає відповіді на питання “Навіщо?”. Навіщо вчити математику? Навіщо виконувати завдання з креслення, навіщо стільки тренувальних вправ на кожне правило української мови? На найоголовніше — бажання реалізувати свої таланти — може надихнути вчитель, якщо в нього залишаться сили після написання планів, звітів, виконання непрофільних завдань, яких вимагає система. Creating Future Right Now покликаний сформувати у школярів розуміння “моє/не моє” та “цікаво/нецікаво”, дати можливість поспілкуватися із засновниками, провідними менеджерами компаній, показати бізнес зсередини, відповісти на питання “Які предмети вивчати більш уважно?”.

Мета та завдання проекту

Сформувати розуміння професійного майбутнього школярів.

Завдання: розглянути професії (перш за все, креативні) під мікроскопом, відвідати якомога більше компаній, з яких варто брати приклад, поспілкуватися з засновниками та фахівцями високого рівня, ознайомитися з особливостями роботи цілих індустрій (телеком, кінодистрибуція, готельний бізнес, громадське харчування, виготовлення одягу тощо).

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com