До окончания голосования осталось:
CACTUS (Community ACTion Ukrainian Style)
431
(2)
Loading...
Автор проекта: (Русский) Огаджанян Арсен Альбертович / Сависько Мирослава Сергеевна / Галенок Денис Олегович / Сенченко Кристина Дмитриевна
Номинации:
Про проект:

CACTUS – проект, який за допомогою неформальної освіти розвиває соціальний активізм в Україні. ГО “КАКТУС” щовесни по всій країні проводить англомовні одноденні семінари, спрямовані на підготовку з основних принципів розвитку громадянського суспільства. Другий етап — форум, який навчає створювати власні соціальні проекти та розширює уявлення про соціум, де учасники формують свої проектні ідеї, які потім втілюють у своїх громадах. CACTUS — мережа людей, які змінюють, розвиваються та розвивають.

Актуальність проекту
Інституціоналізація відповідального громадського суспільства України та розвиток неполітичних громадських організацій знаходиться на низькому рівні.

Мета та завдання проекту
Розвиток громадянського суспільства України шляхом неформальної освіти молоді у сфері соціального підприємництва, проектного менеджменту, громадянській відповідальності, учасники проекту потім перетворюють ці навички на спільні проекти, спрямовані на реалізацію позитивних соціальних змін.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com