До окончания голосования осталось:
Інклюзія: діти — дітям — про дітей! Відчуй сердечком!
740
(37)
Loading...
Автор проекта: Вознюк Людмила Михайлівна
Про проект:

Реалізовано проект унікальної соціальної значимості — видрукувано та розповсюджено на теренах України три повноколірні літературно-художні видання А-4 формату серії “Відчуй сердечком”: про дітей незрячих та слабозорих “Навчаймось бачити разом”, про дітей глухих і слабочуючих “Почуй мене сердечком” та про дітей з порушеннями опорно-рухового апарату “Ходімо зі мною у казку”. Кожна із книг вийшла тиражем 1 000 од. та є незамінною при запровадженні інклюзивної форми навчання.

 Актуальність проекту
На сьогодні в Україні гострою є потреба у механізмах, які дозволяють змінити ставлення суспільства й держави до дітей із відхиленнями в розвитку від ізоляції й агресії до толерантності та інклюзії. Важливим чинником ефективної розбудови інклюзивного середовища є позитивне ставлення здорових вихованців до їхніх однолітків, тому потрібно використовувати літературу для дітей із її виховним й освітнім потенціалом для формування моральних почуттів.  

Мета та завдання проекту
Формування у дітей засад толерантності та емпатійності до своїх ровесників з обмеженими можливостями здоров’я при запровадженні інклюзивної форми навчання засобами літературно-художніх видань.
Ознайомлення з особливостями та сильними сторонами дітей з вадами зору, порушеннями слуху та опорно-рухового апарату.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com