До окончания голосования осталось:
Якщо не ми, то хто?
288
(2)
Loading...
Автор проекта: Штих Оксана Іванівна — координатор проекту, Десятник Яна Ігорівна — учасник проекту, Баканова Анна Олегівна — учасник проекту
Номинации:
Про проект:

Протягом проекту ми реалізували багато акцій, майстеркласів, садили квіти, дерева, проводили конкурси малюнків, присвячених енергозбереженню, збирали макулатуру, кришечки, батарейки, брали участь у тижні клімату, в ярмарку дарування, проводили ековелопробіг, зустрічалися з міжнародними волонтерами EVS, які розповідали про енергозбереження в їх країнах (Португалія і Польща). В кінці проекту зібрали матеріал для створення ліфлетів з енергозбереження.  

Актуальність проекту

Формування екологічної свідомості серед учнів школи,  батьків, вчителів, мешканців району.

Мета та завдання проекту

Головна мета нашого проекту — збільшити свідомість оточуючих по відношенню до навколишнього середовища. Ми повинні зрозуміти, що ми відповідальні за все, що відбувається в нашому світі і маємо можливість змінити світ на краще. Ми повинні почати з себе, перш за все!

Завдання — поліпшити навколишній світ, здійснюючи конкретні вчинки, допомагаючи місцевим паркам, саджаючи квіти і дерева, підгодовуючи птахів взимку, збираючи макулатуру і використані батарейки, організовуючи виставки дитячих робіт з використаного матеріалу, роблячи чистіше прилеглу територію, беручи участь в міжнародних екопроектах і здійснюючи багато інших цікавих справ.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com