До окончания голосования осталось:
Школа успіху
955
(38)
Loading...
Автор проекта: БФ "Фонд Кличко"
Номинации:
Про проект:

“Школа успіху” — це освітня програма для дівчат і юнаків 14-15 років, яку всьоме реалізує Klitschko Foundation. Протягом 10 днів під керівництвом менторів вони вчаться працювати у команді, планують власні проекти, обговорюють їх з відомими українськими бізнесменами і громадськими діячами. “Школа успіху” покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо.

Актуальність проекту
Традиційна українська школа не відповідає запиту ні ринку праці, ні сучасних підлітків. Останні втрачають мотивацію отримувати нові знання, оскільки не орієнтуються, чим можуть займатися у майбутньому і не розуміють, як застосують знання на практиці. Причини цьому — діти зосереджені на вузькому спектрі професій, вони не вірять у власні сили, а у селищах і невеликих містах часто й не знають про можливості для розвитку поза школою. Масштабність проблеми можна прослідкувати за кількістю заявок: цього року ми отримали 3 927 заявки, з яких можемо обрати лише 100 кандидатів.  

Мета та завдання проекту
“Школа успіху” покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо. Проект допомагає розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного “Я”. Випускники програми об’єднуються у спільноту активних підлітків зі всієї України.
Завдання:
– створити суттєво новий формат проекту відповідно до потреб підлітка у ХХІ столітті;
– розробити програму профорієнтації для підлітків 14-15 років на основі діючих прикладів роботи компаній та організацій з різних сфер діяльності;
– провести конкурс з урахуванням гендерної та географічної рівності;
– сформувати команду менторів, які працюють з дітьми.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com