До окончания голосования осталось:
Центр Онко-психології (жіночий)
348
(44)
Loading...
Автор проекта: Благова Наталія Володимирівна
Про проект:

Створення Українського Центру онко-психології із міжрегіональною мережею консультантів. Психологічна підтримка онкохворих жінок на різних стадіях захворювання; комплексна програма реабілітації (після закінчення медичного лікування) і активації ресурсів (для зниження рецидиву, продовження ремісії), психологічна допомога сім’ям хворих.

Актуальність проекту
У США та Європі онко-психологічна програма підтримки хворих давно є стандартом лікування (поряд з медичним). Україна поки робить перші кроки в цьому напрямку.
Доведено, що комплексний підхід (коли класичне медичне лікування поєднується з онко-психологычним, тобто враховуються психологічні причини, стресори), дає більш істотні результати в лікуванні онкологічних захворювань.
Дізнавшись про діагноз, людина впадає у відчай, що створює додаткові “умови” для прогресування хвороби. А після закінчення медичного лікування, залишається один на один зі своєю бідою. Можливість отримати психологічну допомогу, як паралельно медичному лікуванню, так і після, складно переоцінити. Однак Центри, що надають онкопсихологічні послуги, відсутні.

Мета та завдання проекту
Формування простору для надання психологічної допомоги та професійного супроводу в “поєдинку” з онкологічним захворюванням і адаптації до нових умов життя:
– Онкохворим жінкам (що знаходяться в процесі медичного лікування або завершили лікування) — “гінекологія, маммологія”.
– Сім’ям хворих — підтримка, консультування.
2.Спеціалізовані групові навчання (активація ресурсів, регулювання самопочуття, стабілізація “сімейних систем”).
3.Благодійна програма формування груп взаємодопомоги, мережі професійних і рівних консультантів (міжрегіональні).

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com