До окончания голосования осталось:
#УрбанПростір
1 653
(60)
Loading...
Автор проекта: ГО "Інститут успішного міста"
Номинации:
Про проект:

#УрбанПростір — перша інтерактивна онлайн-мапа публічних просторів України. У вільному доступі кожний може знайти місце для відпочинку або роботи, подивитись як працюють сучасні бібліотеки та музеї, знайти цікаву саме для тебе платформу громадських ініціатив. Проект спрямований на популяризацію публічних просторів — поширення інформації про наявні та сприяння створенню нових. Ми прагнемо показати людям, що все в їх силах, і не завжди потрібні великі кошти та ресурси, щоб змінити своє місто.

Актуальність проекту
Громадські місця будь-якого міста — його обличчя. В Україні публічні простори за світовими стандартами (вільні, безпечні, комфортні, інклюзивні, комунікаційні) тільки починають розвиватися, і вже існують позитивні приклади та результати їхньої реалізації, наприклад, відомі у Києві — парк “Наталка”, “Самосад”, сквер Небесної сотні. Але часто виникає ситуація, коли про подібні ініціативи не знають не те, що в Україні, навіть у місті, де вони існують, або в регіоні. До того ж, не всі знають, що ці публічні простори ініційовані та організовані активними й небайдужими громадянами, громадськими ініціативами та організаціями.  

Мета та завдання проекту
Наш проект спрямований на популяризацію публічних просторів, поширення інформації про наявні вільні простори та сприяння створенню нових. Ми прагнемо показати людям, що все в їх силах, і не завжди потрібні великі кошти та ресурси, щоб змінити своє місто.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com