До окончания голосования осталось:
Соціально-екологічний проект “Проблема поводження з твердими побутовими відходами у промислових містах та удосконалення комплексної системи управління та поводження з ТВП”
497
(11)
Loading...
Автор проекта: (Русский) Плоха Тамара Венедиктовна, Змиевская Валентина Олеговна
Номинации:
Про проект:

Предмет дослідження — система контролю, збирання, вивозу та поводження з побутовими відходами в місті Кам’янське (Дніпродзержинськ).
Висвітлено проблеми, систему контролю, збирання, вивозу та поводження з побутовими відходами в Україні загалом і зокрема у м. Кам’янське (Дніпродзержинськ), а також наведені причини утворення несанкціонованих місць складування побутових відходів. Запропонована схема раціонального поводження з ТВП міста і ефективні шляхи їх переробки та утилізації.

Актуальність проекту
“У щастя людського два рівних є крила — красиве і корисне”, — М.Рильський. Забруднені сміттям міста перетворились на пастку для живих істот. Усвідомлення стану навколишнього середовища і пошуку шляхів дбайливого ставлення до нього мають віддзеркалення у спектрі соціальних проблем, з яких фізичне здоров”я та психоемоційний стан людини є надважливими. Кожен наступний крок техногенного поступу має суттєвий вплив на суспільство. Етичне, відповідальне ставлення до технологічних розробок, новацій в галузі техніки неможливе без вболівання за подальшу долю людини у цьому світі. Прорахунок можливих ризиків, небезпек і перспектив впливу на соціальне життя є невідворотним.

Мета та завдання проекту
Розробка та удосконалення діючої системи управління та поводження з ТВП; створення схеми раціонального поводження з побутовими відходами та ефективних шляхів їх переробки та утилізації.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com