До окончания голосования осталось:
Соціальний захист хмільничан
374
(18)
Loading...
Автор проекта: Мельник Наталя Віталіївна
Про проект:

ЗШ I-III ст. №2 м. Хмільника має напрямок інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами. Необхідно здійснити будівельно-монтажні роботи щодо встановлення стаціонарного пандуса із зручними і безпечними поручнями, закупити для використання у сходових прольотах розкладного пандуса. Оскільки, на території школи відсутній майданчик для заняття спортом, пропоную встановити 1 універсальний спортивний майданчик 20*30м та 3 комплекси для інвалідів -“колясочників”, здійснити благоустрій території.

Актуальність проекту

На території «ЗШ I-III ступенів №2 м. Хмільника Вінницької області» протягом 85 років (з 1932 р. заснування школи) відсутній спортивний майданчик на якому діти школи (480 учнів, включаючи дітей з інвалідністю) та діти, що проживають на прилеглій до школи території, змогли б вільно займатися спортом. Крім того, у школі відсутній спортивний зал. Діти та дорослі в інвалідному візку не можуть без перешкод потрапити до школи через відсутність доступного входу. Тому одним із виходів є облаштування стаціонарного і придбання розкладного пандусу. Цей проект дозволить вирішити проблемні питання і задовольнити потреби школярів, осіб з інвалідністю.

Мета та завдання проекту

Забезпечити соціальний захист хмільничан.
Завдання: 1. Встановити дитячий спортивний майданчик та спортивні знаряддя для інвалідів-“колясочників”; 2. Встановити пандуси відповідно до санітарних вимог; 3. Створити належні умови для забезпечення рівних можливостей, покращення соціального захисту і якості освіти школярів, організації дозвілля дітей та молоді, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com