До окончания голосования осталось:
Соціальна підтримка та адаптація інвалідів зі слуху “Чуємо серцем”
501
(11)
Loading...
Автор проекта: Чебан Зоя Вікторівна
Про проект:

Нечуючим акторам підвладні ролі у всіх жанрах – від глибоко драматичних до гостро характерних та комічних. Проте, протягом останніх 5 років через недостатнє фінансування колектив художньої самодіяльності ЧО УТОГ майже нікуди не виїжджав. Однак, колектив поповняється новими учасниками – молоддю віком від 5 до 30 років, які є енергійними і бажають розвиватися, які мають на меті розкрити свої таланти, і вважають, що незважаючи на свої вади, вони живуть і чують – чують серцем.

Актуальність проекту

Здоровим людям дуже важко уявити собі життя без звуків: не чути співу солов`їв, не чути сміху та плачу своєї дитини, не чути звучання скрипки та музики в цілому. Інвалідність зі слуху – це вада, яка при взаємодії із зовнішнім середовищем призводить до обмеження життєдіяльності людини. Але життя підтвердило, що глухота – це не вирок. Життя доводить, що глухі люди стають повноцінними членами суспільства: вони працюють на рівні з чуючими, навчаються та отримують вищу та професійну освіту, вони є соціально активними людьми, які борються за повноцінну інтеграцію у суспільство.

Мета та завдання проекту
Урізноманітнення роботи колективів художньої самодіяльності українського товариства глухих, його творчої активності, залученню до його складу нових учасників з числа інвалідів зі слуху, виявленню їх творчих обдарувань та талантів, підвищенню виконавської майстерності, популяризації їх творчих досягнень, обміну досвідом з іншими драматичними колективами нашої держави.
Крім участі в конкурсній частині фестивалю, метою проекту є організація дозвілля, туристичного і екскурсійного відпочинку.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com