До окончания голосования осталось:
Природничий SMART-space НВК № 1 м. Покровська Донецької області
1 266
(51)
Loading...
Автор проекта: Градець Світлана Олексіївна — керівник БО БФ "НВК № 1", Благодійна Організація Батьківський Фонд "НВК № 1", Шуминська Віра Олексіївна
Про проект:

Проект націлений на створення умов до пізнання природи шляхом розширення території можливостей вивчення природи в умовах перебування в прикордонній зоні проведення АТО для учнів НВК № 1 та освітнього округу м. Покровська Донецької області через облаштування території SMAR-space (“зон комфорту” у кабінеті для вивчення природничих дисциплін, науково-дослідницького майданчика “Лабораторія під відкритим небом”, Game-холу, підтримка стратегії Сталого розвитку серед громади.

Актуальність проекту

Сьогодні діти і підлітки отримують знання про світ, в основному, сидячи за партами з підручниками, переглядаючи відеоматеріали. Для усвідомлення важливості природи необхідне безпосереднє спілкування з об’єктами природи, працюючи власноруч з моделями та глобусами, досліджуючи явища відповідним обладнанням та приладами, навіть маючи відповідні комфортні умови в стінах навчального закладу. “SMART-spase” — це територія можливостей на базі НВК № 1 міста Покровська Донецької області, де створюються умови для всебічного пізнання навколишнього середовища. Власноруч виявлені зв’язки і закономірності на основі фактичних даних явищ і процесів, спонукають молоде підростаюче покоління задовольняти потреби сучасного світу засобами Сталого розвитку.  

Мета та завдання проекту

Створення умов до пізнання природи шляхом створення території можливостей в умовах перебування в прикордонній зоні проведення АТО для учнів НВК № 1 та освітнього округу м. Покровська Донецької області.

Завдання :

  1. Створення території SMARТ-space (“зон комфорту” у кабінеті для вивчення природничих дисциплін, науково-дослідницького майданчика “Лабораторія під відкритим небом”, Game-холу з елементами астрономії, шкільної мережі застосунків Office 365) на базі НВК № 1.
  2. Облаштування та поповнення робочих зон відповідними девайсами.
  3. Популяризація знань про навколишній світ та підтримка стратегії Сталого розвитку серед громади освітнього округу в умовах перебування в прикордонній зоні проведення АТО.

    Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com