До окончания голосования осталось:
Клич друзів — граймо разом
716
(20)
Loading...
Автор проекта: БФ "Фонд Кличко"
Про проект:

Аби діти займалися спортом та вели здоровий спосіб життя, їм необхідні відповідні умови. Klitschko Foundation за відкритим конкурсом встановлює сучасні спортивні майданчики на території шкіл, що сприяє розвитку спортивної інфраструктури міст та сіл по всій Україні. Проект покликаний покращити умови життя у невеликих містах і селах, мотивувати активних громадян ставати лідерами у місцевих громадах, поширювати культуру відповідальності.  

Актуальність проекту
Згідно зі статистикою міжнародної організації ChildWise, 99,8% європейських школярів віком від 11 до 16  надають перевагу гаджетам на противагу живому спілкуванню. Також це впливає на відносини у громаді, оскільки в таких умовах підлітки не здатні створювати міцні соціальні зв’язки. Зі старшою цільовою аудиторією — батьки, вчителі, інші жителі міст і сіл – проблема полягає у тому, що на місцях мало лідерів, які можуть взяти на себе відповідальність. Відсутність інфраструктури не сприяє якісному дозвіллю підлітків та впливає на різноманіття занять на уроках фізичної культури.

Мета та завдання проекту
Проект покликаний покращити умови життя у невеликих містах і селах, мотивувати активних громадян ставати лідерами у місцевих громадах, поширювати культуру відповідальності. А також забезпечити загальноосвітні школи якісною спортивною інфраструктурою та інвентарем.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com