До окончания голосования осталось:
Відкритий бюджет
772
(35)
Loading...
Автор проекта: ГО "Центр Ейдос"
Про проект:

Платформа “Відкритий бюджет” створена для того, щоб допомогти органам влади підвищити свою прозорість та підзвітність перед громадянами. Платформа дозволяє органам влади безкоштовно створювати інтерактивні інструменти взаємодії з жителями міст та розміщувати їх на власних сайтах. Модулі платформи допомагають спростити доступ до даних про фінансову діяльність органів влади та залучити громадськість до контролю за використанням бюджетних коштів.  

Актуальність проекту
Органи місцевого самоврядування уникають публікації деталізованої інформації щодо об’єктів, на ремонтбудівництво яких були використані бюджетні кошти. Це призводить до ремонтів інфраструктури, якою користуються чиновники, несправедливого розподілу ресурсів між депутатськими округами, відвертих крадіжок бюджетних коштів, підписання фіктивних актів прийому-передачі робіт; приймання робіт неналежної якості; ухилення підрядниками від гарантійного ремонту об’єктів; кумівства між замовником та підрядником робіт та інших негативних наслідків внаслідок того, що місцева громада не має можливості їх контролювати. Як результат, жителі міст отримують менше послуг гіршої якості.

Мета та завдання проекту
Підвищення прозорості та підзвітності органів влади України шляхом впровадження інструментів залучення громадськості до контролю за використання бюджетних коштів.
Завдання: 1) Завдяки поєднанню зусиль ІТ-спільноти, органів місцевого самоврядування та активістів сприяти залученню жителів міста до проведення громадського контролю за використанням бюджетних коштів.
2) Завдяки впровадженню елементів електронного врядування сприяти демократизації суспільства та участі жителів в процесі прийняття рішень в містах.
3) Завдяки залученню громадян сприяти економії бюджетних коштів та більш раціональному розподілу існуючих ресурсів.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com