До окончания голосования осталось:
Соціальний проект Starenki
1 349
(96)
Loading...
Автор проекта: БО "Благодійний фонд "Старенькі
Номинации:
Про проект:

Некомерційний соціальний проект “Старенькі” (Starenki). Організований ініціативною групою волонтерів для допомоги самотнім людям похилого віку. Ми допомагаємо базовими продуктами харчування одиноким малозабезпеченим стареньким (60+, пенсія до 2000 грн). Поки тільки Київ. Нашу команду турбує низьке матеріальне забезпечення людей похилого віку, брак грошей на їжу, ліки і нормальне життя. Ми хочемо, щоб люди шанобливо і дбайливо ставилися до людей похилого віку і відповідально до власного старіння.

Актуальність проекту
В Україні налічують близько 740 тисяч самотніх літніх людей. Це тільки офіційні дані — тобто ті літні люди, про яких знає соціальні служби і ми з вами. Середня пенсія — 1500-1600 грн / місяць. Люди похилого віку живуть в жебрацьких умовах, багато хто не виходять з дому і потребують фізичної допомоги. Соцпрацівників на всіх самотніх людей похилого віку не вистачає, як і коштів на підтримку нормального існування. Багато хто навіть не знає про таку проблему, багато хто не знає, як можна допомогти.

Мета та завдання проекту
Популяризація ідеї про щасливу старість в Україні через відповідальне (усвідомлене) дорослішання, шляхом залучення молодого покоління українців в проект допомоги одиноким малозабезпеченим людям похилого віку і через популяризацію волонтерського руху. Надання адресної продуктової допомоги самотнім людям похилого віку. Розробка і впровадження освітніх та інформаційно-просвітницьких заходів та ініціатив.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com