До окончания голосования осталось:
PROДжерело
684
(17)
Loading...
Автор проекта: Благодійна установа "Навчально-реабілітаційний центр "Джерело"
Про проект:

“Джерело” — унікальний центр в Україні, який надає навчально-реабілітаційні послуги особам з важкою неповносправністю. Понад 170 дітей та молоді з комплексними порушеннями мають можливість зустрічатись та по-своєму спілкуватись, спільно навчатись та бути активними. Проект “PRO Джерело” – не просто проект, а щоденне життя дітей і молодиx осіб з особливими потребами та їx родин. Кожен має право на повноцінне життя.

Актуальність проекту

“Джерело” — унікальний центр в Україні, який надає навчально-реабілітаційні послуги особам з важкою неповносправністю. В Україні досі є надзвичайно велика проблема навчання у державниx школаx осіб з особливостями розвитку, а для осіб саме з важкою неповносправністю взагалі відсутні освітні програми. Щоденно центр надає послуги для 170 осіб. Це при показниках понад 3 тис. дітей, які мають фізичні або розумові порушення у м. Львові.

Центр “Джерело” — альтернатива інтернатним закладам і можливість збереження родини. Денне перебування дітей в центрі дозволяє батькам працювати, а отже забезпечувати потреби родини та жити повноцінно.

Мета та завдання проекту

Створити можливості для кращого майбутнього кожної дитини та молодої особи з особливими потребами та їх сімей.

Завдання:

  • забезпечити якісні сімейно центровані послуги для дітей та молоді з особливими потребами;
  • здійснювати Програми денного перебування для соціалізації, активного способу життя та реабілітації осіб з особливостями розвитку;
  • надавати професійні консультації для батьків та дітей з групи ризику в Україні.Посилання на сторінку в інтернеті
© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com