До окончания голосования осталось:
Falling Walls Lab Kyiv
406
(22)
Loading...
Автор проекта: Фонд Кличко/Klitschko Foundation
Про проект:

Falling Walls Lab — всесвітня наукова конференція у форматі талант-шоу, фінал якої проходить у Берліні. Три роки поспіль регіональний етап пройшов в Україні. Учасники конкурсу — студенти, молоді науковці, новатори. На презентацію проекту у кожного спікера є 3 хвилини і 3 слайди. Теми учасників охоплюють галузі гуманітарних та точних наук: медицина, агросектор, юриспруденція, культура, освіта, альтернативна енегргетика. Їхні ідеї представлені прототипами та результатами наукових досліджень.

Актуальність проекту

В України низькі рейтинги в наукових та інноваційних колах, хоча й є талановиті вчені та розробники. Але багато хто з них зупиняється, тому що не знаходить можливостей для реалізації — знайомства, знання, технології, фінанси. Науковці надто часто сфокусовані на роботі у лабораторії, що значно обмежує їхній доступ до корисних контактів і нових технологій. З іншого боку, науковці говорять про науку складно, тому переважна більшість ідей залишаються незрозумілими, через що не знаходять підтримки у широкої публіки.  

Мета та завдання проекту

Мета проекту: сприяти популяризації науки та наукових розробок в Україні.

Завдання проекту:

  • Надати можливості молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідні проекти та ініціативи всьому світу;
  • Зробити науку доступною для широкої публіки;
  • Створити умови, які б мотивували робити наукові відкриття;
  • Збагатити молодих науковців, новаторів, генераторів ідей міжнародним досвідом.

    Посилання на сторінку в інтернеті 

     

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com