До окончания голосования осталось:
Програма підтримки неформальних лідерів, які навчаються у школах м.Чернігова
291
(9)
Loading...
Автор проекта: Громадська організація "Сфера молоді"
Номинации:
Про проект:

Програма підтримки неформальних лідерів, які навчаються у школах м.Чернігова — це соціально-психологічна корекційна програма, яка буде розроблена шляхом адаптації Youth empowerment programm (Програми розширення прав та можливостей молоді) з урахуванням гендерно-чутливого підходу та потреб української учнівської молоді. Програма спрямована на подолання проблеми булінгу (цькування) у школах. Ефективність програми буде оцінена та доведена під час її апробації із залученням 40-50 підлітків.

Актуальність проекту

За результатами дослідження, проведеного ЮНІСЕФ цього року, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу протягом останніх трьох місяців, 24% дітей стали жертвами булінгу, і 48% з них нікому не розповідали про ці випадки. Булінг як проблема у школах не визнається. На виявлений факт цькування використовуються, найчастіше, насильницькі дії до булера. А існуючі проекти, що направлені на боротьбу з булінгом у школах — це разові акції та інформаційні лекції в школах, робота з жертвами булінгу. Але не вирішується основний чинник існування булінгу: потреба булерів в увазі та повазі з боку дорослих і однолітків, їхнє прагнення до лідерства, яке реалізується через самоствердження за рахунок інших.

Мета та завдання проекту

Сприяти профілактиці та попередженню агресивної девіантної поведінки серед підлітків м. Чернігова шляхом створення соціально-психологічної корекційної Програми підтримки неформальних лідерів та подальшої її апробації за межами навчальних закладів.

Завдання:
1. Розробити Програму підтримки неформальних лідерів шляхом адаптації Youth empowerment programm (Програми розширення прав та можливостей молоді) з урахуванням гендерно-чутливого підходу.
2. Провести апробацію Програми підтримки неформальних лідерів за межами навчальних закладів із залученням 40-50 учнів 7-10 класів загальноосвітніх шкіл м. Чернігова.
3. Моніторинг та оцінка ефективності Програми підтримки неформальних лідерів, поточна корекція та вдосконалення.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com