До окончания голосования осталось:
Платформа профорієнтації “Потенціал”
942
(20)
Loading...
Автор проекта: ГО "Психологи без кордонів"
Про проект:

Платформа профорієнтації “Потенціал” створена спеціалістами ГО “Психологи без кордонів” для: 1) допомоги підліткам та дорослим у розумінні своїх професійних бажань та здібностей, пошуку життєвого призначення; 2) підвищення обізнаності громадян України щодо їх профорієнтаційних можливостей; 3) підвищення кількість профпридатних та задоволених своєю спеціальністю фахівців на ринку праці України.

Актуальність проекту

Проблема, яка стала поштовхом для створення цього проекту з’явилася не сьогодні. Заголовки у засобах масової інформації на кшталт таких: “За фахом працюють не більше 12-15% випускників”; “Близько 65% працюючих українців прагнуть змінити свою спеціальність” є вкрай розповсюдженими, а отже, є вкрай виразним свідоцтвом необхідності такого проекту як наш.

На наш погляд, однією з головних причин таких невтішних даних є неусвідомлений вибір професії у підлітковому віці та/або відсутність прагнень, нерозуміння своєї професійної мети та життєвого призначення.

Мета та завдання проекту

1) Допомогти підліткам та дорослим у розумінні своїх професійних бажань та здібностей, пошуку життєвого призначення; 2) Підвищити обізнаність громадян України щодо їх профорієнтаційних можливостей; 3) Підвищити кількість профпридатних та задоволених своєю спеціальністю фахівців на ринку праці України.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com