До окончания голосования осталось:
Новини ВАДАДА для дітей України
2 665
(46)
Loading...
Автор проекта: ГО "АЙДАМИ"
Номинации:
Про проект:

Діти у центрі уваги — мовлення з дітьми та для дітей.
“WADADA News for Kids Ukraine” — незалежний майданчик комунікації дітей і підлітків, які намагаються знайти свій шлях і своє місце в житті. Це унікальний світ дитячих переживань, почуттів. Програма “ВАДАДА Новини для дітей в Україні” — це телевізійна передача для дітей від 8 до 14 років. Вона створюється в співпраці з дитячими та молодіжними телестудіями у східних областях України.

Актуальність проекту
Новини ВАДАДА для дітей України — важливі!
За три роки війни жителі Сходу України пережили багато потрясінь. Але найбільше від цього страждали діти. Вони ховали свій біль і переживання десь далеко в серці і душі. По-суті, вони втратили дитинство.
WADADA News for Kids Ukraine — той майданчик комунікації дітей і підлітків, які намагаються знайти свій шлях і своє місце в житті. У кожного героя — своя історія, своя маленька перемога. Це унікальний світ дитячих переживань, почуттів, першого досвіду. Діти вірять своїм одноліткам, вони говорять з ними на одній мові, вони разом вчаться, діляться своїми досягненнями та проблемами.

Мета та завдання проекту
Діти у центрі уваги — мовлення з дітьми та для дітей .
Метою Проекту є створення два рази на місяць випусків дитячих телевізійних новин “Новини ВАДАДА для дітей в Україні” (WADADA News for Kids Ukraine) у співпраці з існуючою мережею продюсерів телевізійних програм для дітей та молоді на Сході України починаючи з 2017 року.
Проект сприятиме розширенню участі дітей та молоді у роботі засобів масової інформації у відповідності до Конвенції ООН про права дитини.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com