До окончания голосования осталось:
Ми волонтери планети Земля
291
(11)
Loading...
Автор проекта: Алексєєва Елла Миколаївна, Пузиревич Артем Валентинович
Номинации:
Про проект:

“Ми волонтери планети Земля”

Слоган проекту: “Моя земля — це люди”. Девіз проекту: “Будемо поруч, коли потрібна допомога!”

Актуальність проекту

Сьогодні в Україні існує безліч невирішених соціальних проблем. Усвідомлення необхідності активної участі громадян і суспільства в їхньому подоланні відкриває нові можливості, а також сприяє розвиткові нових громадських ініціатив.

Однією з найважливіших рис нашого часу є відродження руху, який залучає громадян брати участь у зміні всіх сторін життя до кращого, формувати нові відносини в суспільстві, що в цілому сприятиме вирішенню багатьох проблем сьогодення. Волонтерство широко розвинуте у світі й розглядається як глобальний процес об’єднання людей, які прагнуть зробити внесок на благо своєї громади та світового співтовариства.

Мета та завдання проекту

Об’єднання творчого потенціалу школярів європейських країн для ініціювання і здійснення добрих справ на благо людям, далеким і близьким; формування поваги до України, її історії, високого рівня національної самосвідомості, громадянської, соціальної відповідальності; стимулювати постійне зростання вихованців як особистостей, прагнення до самовираження, самореалізації та самоствердження, активної діяльності; здатність до виконання громадянського обов’язку.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com