До окончания голосования осталось:
Культурний розвиток молоді
814
(32)
Loading...
Автор проекта: Луценко Сергій Михайлович
Номинации:
Про проект:

“Культурний розвиток молоді” — це проект, який поєднує в собі різні напрямки, об’єднуючи навколо себе молодь з різними інтересами і захопленнями, надає можливість їм відкрити свої здібності, показати свій талант, свої досягнення, що позитивно сприяє для подальшого розвитку, самореалізації, відкритого спілкування з однодумцями, обміну і переймання досвіду, патріотичного виховання та активному відпочинку молоді.

Актуальність проекту

Проект “Культурний розвиток молоді” розрахований на проведення всеукраїнського Хорольського аматорського молодіжного фестивалю “XAMfest”, спортивних та культурних масових заходів, перегляду фільмів під відкритим небом, а також створення технічної бази, якої наша громада, на жаль. не має для проведення репетицій і виступів музичних колективів та виконавців.  

Мета та завдання проекту

“Культурний розвиток молоді” — це проект, який поєднує в собі різні напрямки, об’єднуючи навколо себе молодь з різними інтересами і захопленнями, надає можливість їм відкрити свої здібності, показати свій талант, свої досягнення, що позитивно сприяє подальшому розвитку, самореалізації, відкритому спілкуванню з однодумцями, обміну і перейманню досвіду, патріотичному вихованню та активному відпочинку молоді.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com