До окончания голосования осталось:
День без автотранспорту
283
(10)
Loading...
Автор проекта: Лісняк Анатолій
Номинации:
Про проект:

Продемонстровано ступінь забруднення атмосфери міст України на прикладі м. Харків і запропоновано рішення для Всесвітньої проблеми – забруднення навколишнього середовища викидами автотранспорту. Обчислено дані по кількості викидів, які були отримані за 1 рік досліджень. Зроблено рекомендації та опублікувано їх у вигляді навчального підручника. Проведено додатковий практикум «Транспорт та навколишнє середовище» з участю студентів екологічного факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна.

Актуальність проекту
В умовах інтенсивного антропогенного навантаження екологічна безпека навколишнього середовища є актуальною проблемою, дуже далекою від розв’язання. Загалом на інтенсивних вулицях міста Харків виділяється приблизно 31296 м3 чадного газу. А загалом за день по головним вулицям міста проїжджає 80% автомобілів, 14% автобусів, 4% грузовиків, 1% мотоциклістів, 1% трамваїв. Тому ми вирішили провести практикум «Транспорт та навколишнє середовище» та створили проект, який не тільки демонструє ступінь забруднення атмосфери а й дає можливі рішення цієї проблеми.

Мета та завдання проекту
Продемонструвати ступінь забруднення атмосфери міст України на прикладі м. Харків і запропонувати рішення для Всесвітньої проблеми – забруднення навколишнього середовища викидами автотранспорту.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com