До окончания голосования осталось:
Вхід вільний
376
(10)
Loading...
Автор проекта: ТЕО театральний простір
Номинации:
Про проект:

Розташоване в центрі Одеси в приміщенні XIX століття, що колись було військовим і продовольчим складом. Театр ТЕО покликаний зробити сучасне мистецтво ближче до одеської публіки і стати місцем особистої зустрічі художника з глядачем, безпосередньо залученим в його розвиток.

Актуальність проекту

Ми надаємо розвиваються колективам обладнаний театральний майданчик, можливо кращий в Одесі. На сьогоднішній день це є єдиним місцем для самореалізації артистів у всьому місті.

Мета та завдання проекту

ТЕО театральний простір розташоване в центрі Одеси в приміщенні XIX століття, що колись було військовим і продовольчим складом. Театр ТЕО покликаний зробити сучасне мистецтво ближче до одеської публіки і стати місцем особистої зустрічі художника з глядачем, безпосередньо залученим в його розвиток. Одним з проектів, що втілює цю ідею є “Вхід вільний!”

Театральна платформа “Вхід вільний!” відкрита як для глядача, так і для артиста. ТЕО надає площадку для реалізація творчих проектів молодих режисерів, хореографів, перформерів і музикантів, результати яких будуть представлені широкій публіці.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com