До окончания голосования осталось:
Inclusive Friendly_Інклюзивно Привітні
1 358
(74)
Loading...
Автор проекта: Віталій Сергійчук, Герасимчук Дар'я
Про проект:

Проблеми, з якими зіштовхуються люди з інвалідністю в Україні, виникають не тому, що наші громадяни гірші люди, ніж європейці, а полягають у простій необізнаності українського суспільства у феномені “інклюзія”, що так потрібен для створення того нового суспільства, про яке ми так мріємо. Саме через це було створено унікальний проект, який передбачає проведення серії тренінгів, після яких люди отримують навички поведінки з людьми з інвалідністю, обслуговування, супроводу та спеціального етикету.

Актуальність проекту
Проект був створений після неприємного, але й не єдиного випадку у ресторані у Львові, коли Романа Кісляка, чоловіка з ДЦП вигнали із закладу, через його особливість.
Проблема цього випадку полягає не у особистій неприязності одного закладу, а у тотальній необізнаності українського суспільства, незнанні феномену “інклюзії”, що так потрібен для створення того нового суспільства, про яке ми так мріємо. 3 метою подолання цієї проблеми було створено унікальний проект “Inclusive friendly” (“Інклюзивно привітні”).

Мета та завдання проекту
Створення та розвиток інклюзивного суспільства шляхом проведення тематичних цільових навчань різним групам населення з теми правильної комунікації та роботи з людьми з інвалідністю.
Завданням проекту є максимальне охоплення аудиторії задля якнайбільшого позитивного ефекту просвітлення населення на тему інклюзії та надання практичних механізмів її впровадження.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com