До окончания голосования осталось:
Friends Festival
208
(7)
Loading...
Автор проекта: Євдокимов Юрій Вячеславович
Номинации:
Про проект:

На фестивалі було представлено 7 зон і 30 розважальних локацій, на яких миколаївці могли приємно і з користю провести час — безкоштовні майстер-класи, куточок профорієнтації, конкурси та лотереї, виставки і фото-зони, ярмарок рукоділля, дегустації і фудкорт, виставка службової та спеціалізованої техніки, святковий концерт на сцені.
Волонтери та аніматори допомагали і глядачам відкривати свої таланти за допомогою конкурсів, учасники і переможці яких отримали приємні подарунки.

Актуальність проекту
Було заплановано приділити увагу  розвитку тренду паркового відпочинку, залучення громадськості до відновлення потенціалу парків, залучення молоді до розвитку та відновлення практики відпочинку на території парку та проведення пікніків. Friends Festival став привідом до започаткування проведення постійних заходів на території парку. Фестиваль має стати цікавим прикладом нових поглядів на проведення дозвілля серед молоді. Це захід,  який має об’єднати творчу молодь, робітничу молодь та усіх, хто почуває себе молодим. Це місце,  де організовуються різноманітні тематичні локації в поєднанні з гарними краєвидами парку.

Мета та завдання проекту
Це перший фестиваль для друзів, він зібрав усіх небайдужих молодих людей, усіх хто любить активно відпочивати. Це новий майданчик для вільного спілкування між однодумцями, між молодими та досвідченими, між активними та тими,  що знаходяться у пошуках. Це захід, що запропонував відпочинок в новому форматі, де кожен може знайти своє: цікаві локації, більше розваг та показових виступів, більше друзів, більше музики. Цим заходом ми хочемо показати можливість активного та веселого відпочинку на території нашого міста, нову культуру та правила проведення пікніків, нові погляди щодо подолання бар’єрів між людьми та об’єднання в єдину силу. Це захід для молодих людей, що здатні своїми діями змінювати оточуючий світ. Захід молодості.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com