До окончания голосования осталось:
І love Кам’янське
1 539
(39)
Loading...
Автор проекта: Нестеренко Олександра, ГО “Сила” Громади м. Кам'янське
Номинации:
Про проект:

Ми запропонували містянам створити ескізи арт-об’єктів які б вони хотіли бачити на вулицях міста, прийняти участь могли всі без обмеження. Тож вік конкурсантів від 7 до 67 років. Провели потужну рекламну компанію з залученням навчальних закладів міста за допомогою листівок, плакатів, бордів та з залученням місцевих СМІ (газети, інтернет, радіо, ТБ). За півтора місяці подали 60 ескізів з яких журі, в яке входять поважні та закохані в місто люди, відібрали 11 робіт фіналістів які винесені на голосування до кам’янчан. Були проведенні дві вуличні акції з паперового голосування де проголосувавши мали можливість прийняти участь в безпрограшній лотереї від спонсорів, два тижня тривало голосування на порталі «Розумне Місто Кам’янське» де проголосувало близько 500 громодян. Четвертого листопада в приміщенні музею міста відбулось святкове нагородження переможців якими стали підлідки 14-15 рокав вони отримали грошові призи від спонсорів та можливість втілити свою мрію.

Актуальність проекту
Після повернення місту історичної назви “Кам’янське” інформаційна кампанія проведена недостатньо. У зв’язку з цим прибічники радянського минулого не припиняють дискредитуючі акції серед населення для повернення місту старої назви “Дніпродзержинськ”.
В місті не має сучасних арт-об’єктів біля яких мешканці та численні гості могли б фотографуватися на згадку та в рамках популяризації історичної назви.

Мета та завдання проекту
Популяризація історичної назви.
Заохочення громадян для розробки проектів сучасних арт-об’єктів. Проведення конкурсу проектів.
Підготовка до наступного етапу – створення сучасних арт-об’єктів.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com