До окончания голосования осталось:
Інклюзивний дитячий наметовий табір “Відчуй”
1 942
(68)
Loading...
Автор проекта: Громадська організація "Відчуй"
Про проект:

Щоб вилікувати наше суспільство, потрібно розширити горизонти…

В нашому таборі більше сотні дітей щороку, і у кожного своя історія, і кожна історія — складно влаштована. Завдання інклюзивного наметового табору “Відчуй” — вписати молодь з порушеннями слуху в суспільство. Соціалізувати. Показати, що варіантів і можливостей — повно. Відкрити горизонти різноманітності спілкування “без гаджетів” та помічників людям у віці “-teen”, що чують світ, але не завжди цінують його. Відчуй, щоб зрозуміти!

Актуальність проекту

Нечуючі підлітки зазвичай навчаються в інтернатах та проживають у стінах школи все дитинство.Таким чином, вони знаходяться в штучній соціальній резервації, адже постійно спілкуються лише з “собі подібними” — людьми, які говорять жестовою. На сьогодні в Україні вивчення жестової не популярне серед чуючих. Таким чином, після закінчення школи недочувайки стресовим чином занурюються у соціум, до якого зовсім не звикли і поняття не мають, як налагодити комунікацію зі світом. Вже через деякий час як наслідок набувають набір комплексів та страхів щодо спілкування. З іншого боку, чуючі підлітки рідко бачать нечуючих людей на вулиці, а про досвід комунікації взагалі мова не йде. Як результат, обидві сторони мають проблеми комунікації одна з одною.

Мета та завдання проекту

Мета проведення: організація відпочинку та навчально-виховних заходів для вихованців інтернатів для нечуючих дітей з різних областей України, інтеграція їх в суспільстві та пристосування до життя за межами інтернату. Виховання толерантності у чуючих підлітків. Заохочення до активного здорового способу життя та дозвілля.

Завдання:
– залучення дітей з порушеннями слуху до спільного відпочинку та навчально-виховних заходів разом з однолітками з різних областей України;
– відпочинок дітей в екологічно чистих умовах природи даного регіону;
– розвиток фізичного, духовного та розкриття творчого потенціалу дітей;
– підготовка дітей з порушеннями слуху до самостійного життя у суспільстві.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com