До окончания голосования осталось:
Сяйво милосердя зігріє всіх теплом
235
(10)
Loading...
Автор проекта: Єлісєєва Людмила Володимирівна, Малокаховський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.ДНЗ"
Номинации:
Про проект:

Наш заклад (Малокаховський НВК”ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ”) є ініціатором волонтерсокго руху у Каховському районі Херсонської області. З метою забезпечення соціальної опіки і захисту дітей-інвалідів, сиріт, онкохворих дітей, малозабезпечених сімей, воїнів АТО, допомоги та пдітримки людей похилого віку, ветеранів війни та праці, виховання у підлітків потреби у творенні та здійсненні благодійної діяльності у нашому навчально-виховному комплексі започатковано проект “Сяйво милосердя зігріє всіх теплом”

Актуальність проекту

Запропонований проект, на нашу думку, є надзвичайно актуальний, адже в кожному куточку нашої країни живуть діти з обмеженими фізичними можливостями, існують школи-інтернати, гератичні пансіонати, онкохворі діти, участники бойових дій АТО, які потребують підтримки, а також люди похилого віку, позбавлені необхідного для них спілкування, уваги з боку оточуючих.

Мета та завдання проекту

Мета нашої програми — донести до кожного хвилини радості, об’єднавши зусилля, відродити традиції благодійності та соціальної відповідальності, формувати у дітей позитивне відношення до благодійності, надати реальну фінансову та посильну допомогу тим, хто її потребує.

Завдання проекту:

1. Надати можливість учнівській молоді здобути досвід благодійної діяльності,просвітницької роботи через участь у проекті.
2. У рамках реалізації проекту охопити благодійною діяльнстю дітей-інвалідів,людй похилого віку,ветеранів війни та праці,участників АТО; просвітницькою діяльністю – батьківську та сільську громадськість,залучивши іх до співпраці.
3. Залучити до співпраці в проекті певні громадські організації
4. Розвивати волонтерський рух серед молоді села та району.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com