До окончания голосования осталось:
Створення онлайн платформи для пошуку інноваційного лікування соціально-важливих захворювань
1 403
(47)
Loading...
Автор проекта: Фіщук Роман Миколайович
Про проект:

Ідея проекту полягає в створенні онлайн платформи для пошуку доступних та активних міжнародних клінічних програм з лікування соціально-важливих та інвалідизуючих захворювань (таких як онкологічні захворювання дорослих та дітей, цукровий діабет, ювенільний ревматоїдний артрит, серцево-судинні захворювання, ниркова недостатність та інші) в залежності від місця проживання в Україні та наявного захворювання.  

Актуальність проекту

Актуальність проекту полягає в тому, що на даний момент подібного продукту на ринку України нема. Єдиного реєстру міжнародних клінічних програм в Україні також нема на даний момент. Наявні методи пошуку не є user-friendly оскільки передбачають процес пошуку нормативних актів на веб-сторінках урядових структур, що в більшості випадків є часоємким та неефективним. В зв’язку з цим пацієнти (користувачі даного сервісу) мають дуже обмежений доступ до інформації про доступні інноваційні можливості лікування їх стану в Україні. Багато пацієнтів через ЗМІ збирають кошти на лікування їх захворювання за кордоном. Хоча в багатьох випадках є можливість лікувати пацієнтів сучасними, дороговартісними методами в Україні повністю безкоштовно для пацієнта.

Мета та завдання проекту

Мета проекту полягає в створенні онлайн платформи (веб-сторінка та мобільна версія сторінки) для пошуку доступних та активних міжнародних клінічних програм з лікування соціально-важливих та інвалідизуючих захворювань (таких як онкологічні захворювання дорослих та дітей, цукровий діабет, ювенільний ревматоїдний артрит, серцево-судинні захворювання, ниркова недостатність та інші) в залежності від місця проживання в Україні та наявного захворювання. З метою попередження хибних даних щодо наявних програм, інформацію про дані програми зможуть вводити та видаляти команди, які проводять дані програми.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com