До окончания голосования осталось:
Стале споживання — відповідальне споживання з турботою про здоро’вя та довкілля
610
(12)
Loading...
Автор проекта: Галина Бузан, Інна Яреськовська, ГО "Жива планета"
Номинации:
Про проект:

Інформаційно-просвітницький проект впроваджується з 2015 року за ініціативою організації в партнерстві з Представництвом ООН в Україні та іншими партнерами. Формат проекту дозволяє застосовувати різноманітні канали комунікацій для підвищення культури і грамотності споживачів з питань, що стосуються якості, безпеки та екологічних аспектів споживання.

Актуальність проекту
Відміна обов’язкової сертифікації, затяжна реформа системи ринкового нагляду та недобросовісні контролери і виробники вимагають від українського споживача бути більш уважним у виборі товарів і послуг для задоволення своїх потреб. Інформаційні кейси проекту дозволяють отримати відповіді на запитання: як обрати більш якісну та безпечну продукцію і не потрапити «на гачок» недобросовісних виробників; як економно споживати, турбуючись про власний гаманець та роблячи внесок у збереження довкілля; як розібратися у різних видах маркувань продукції та їх значенні; чого і чому не варто купувати; як відрізнити органічну чи еко- продукцію від звичайної, розібравшись у чому різниця і т.д.

Мета та завдання проекту
Підвищення культури споживання та грамотності українців з питань, що стосуються безпеки та екологічних аспектів споживання. Створений інформаційний портал споживача. Розроблено пересувну інтерактивну виставку про переваги відповідального споживання. Виготовлена і розміщена соціальна реклама. Проводяться тренінги різних цільових груп. Здійснюється моніторинг присутності на ринку псевдо «еко» чи «органік» продукції. Інформація про виявлені факти недобросовісної реклами висвітлюються на сайті проекту, матеріали для провадження досліджень передаються на розгляд до контролюючих органів. Експертами проекту розроблені пропозиції змін у законодавстві, спрямовані на розвиток відповідального споживання та забезпечення прав споживачів.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com