До окончания голосования осталось:
Село наш спільний дім — наведемо порядок в нім
365
(4)
Loading...
Автор проекта: Радько Наталія Анатоліївна
Про проект:

Соціально-економічні зміни в країні торкнулися і нашого села Мар’янського. Реаліями дня стали безробіття і, як наслідок, низький рівень культури населення. Дуже важливо, щоб жителі села відчули, що село це наш спільний дім, і навести в ньому порядок це справа кожного із нас. Наш проект направлений на те, щоб облагородити центр нашого села; створити місце для відпочинку. А також, підвищити активність місцевого населення завдяки спільній праці під час реалізації проекту.

Актуальність проекту

Є проблеми, рішення яких багато в чому залежить від самих мешканців села.

Дуже важливо, щоб жителі села відчули, що село це наш спільний дім, і навести в ньому порядок це справа кожного із нас. Наш проект направлений на те, щоб облагородити, озеленити центр нашого села; створити місце для відпочинку, встановивши біля сільської ради лавки. А також підвищити активність місцевого населення завдяки спільній праці під час реалізації проекту та проведенню в подальшому заходів на центральній площі села.

Мета та завдання проекту

Підвищення рівня культури населення, облагороджування та озеленення центру села, створення місця для відпочинку.

Завдання:
1) Об’єднати зусилля жителів на благоустрій, естетичне оформлення та озеленення центру села шляхом їх інформування про проект та залучення до його втілення.
2) Сприяти соціальній активності жителів села, виховати любов до рідного краю завдяки реалізації заходів проекту з благоустрою центральної площі та місця біля сільської ради.
3) Виховувати естетичний смак, вміння сприймати та цінувати красу природи у підростаючого покоління завдяки їх залученню до висадки ялинок та відкриття проекту.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com