До окончания голосования осталось:
По-доброму
635
(6)
Loading...
Автор проекта: Голубенко Оксана Олександрівна
Номинации:
Про проект:

“По-доброму” — музично-драматичний благодійний проект, підготований професійними музикантами та режисерами, що поєднує в собі хоровий спів, народні інструменти, танці, інсценування українських традицій в сучасній інтерпретації. Ми щиро віримо, що музика надихає та мотивує.

За допомогою проведення вистав в будинках для літніх людей ми прагнемо підтримати старше покоління, зарядити енергією та світлом.

Актуальність проекту

На сьогодні похилий вік більшою мірою асоціюється з постійною потребою в ліках та у фінансовій підтримці. Це намагаються вирішити тисячі представників волонтерських організацій, спільнот активних людей. Однак, у більшості випадків забувається (чи можливо нехтується) потреба в емоційному зв’язку. Здавалось би вже таке банальне “Як справи?” у зверненні до людини, якій бракувало елементарного спілкування, може викликати найщирішу посмішку. Ми віримо в емоційну складову життя, спілкування, бажання бути поміченими, почутими. Ми хочемо подарувати справжню емоцію людям.

Мета та завдання проекту

Ми щиро віримо, що музика надихає. Окриляє у будь-якому віці. Дарує відчуття присутності. Саме через потужну українську пісню в сучасній обробці ми бажаємо підтримати старше покоління, яке, на жаль, не “купається” в заслуженій повазі. Хочемо зарядити людей енергією та вірою в себе та свої сили. На нашу думку, в це слід вірити щодня протягом всього життя.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com