До окончания голосования осталось:
Паліативна програма благодійного фонду “Таблеточки”
389
(30)
Loading...
Автор проекта: БФ “Таблеточки”
Про проект:

Паліативна програма благодійного фонду “Таблеточки”. Допомога онкохворим дітям, яких не можна вилікувати. Ми намагаємося не залишати дітей та їх батьків наодинці з хворобою, адже в цей період хворі діти потребують особливого догляду та допомоги. Проект покликаний покращити якість життя невиліковно хворих дітей та полегшити симптоми їх онкологічного захворювання в останні дні або місяці життя. Не всіх можна вилікувати, але всім можна допомогти.  

Актуальність проекту
Тема паліативу є табуйованою в Україні. Мало людей, особливо в медичній сфері хочуть визнавати той факт, що інколи лікування не допомагає. Основною проблемою в Україні залишається те, що лікарі рідко визнають дитину паліативною й продовжують її лікувати, хоча для всіх є очевидним, що лікування не допомагає. Наш проект не тільки допомагає паліативним дітям, але й привертає увагу суспільства, ми говоримо: так, на жаль, не всі можуть одужати, але кожен має право на гідну і комфортну смерть. Ми за те, щоб батьки якомога більше часу були з дітьми і розділяли з ними радість настільки. наскільки це є можливим, а ми, в свою чергу, попіклуємось за вчасні обезболювальні ліки, пелюшки, підтримуючи медикаменти і т.д.

Мета та завдання проекту
Паліативна допомога підопічним фонду, яких, на жаль, не можна вилікувати. Ми розуміємо це та намагаємося не залишати дітей та їх батьків наодинці з хворобою, адже в цей період хворі потребують особливого догляду та допомоги. Саме тому ми створили проект паліативної допомоги — допомоги, що покращує якість життя невиліковно хворих дітей та полегшує симптоми їх онкологічного захворювання в останні дні або місяці життя. Наш принцип простий: не всіх можна вилікувати, але всім можна допомогти. Проект діє з 2015 року.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com