До окончания голосования осталось:
Освітній курс-інтенсив з урбаністики Terrain Vague
849
(11)
Loading...
Автор проекта: Кондратьєва Анастасія Володимирівна, Романюта Ксенія Олександрівна
Номинации:
Про проект:

TERRAIN VAGUE — освітній проект-інтенсив з урбаністики, який присвячено поняттю невизначеного простору на пост-радянських територіях.
TERRAIN VAGUE — п’ять тижнів лекцій, публічних дискусій, воркшопів, які проводились професіоналами зі сфер урбанізму, архітектури, дизайну, культурного менеджементу. Співорганізатори проекту— Анастасія Кондратьєва та Ксенія Романюта.

Актуальність проекту
Проект висвітлює проблематику пост-соціалістичних міст, з якою стикаються мешканці багатьох населених пунктів нашої країни — розуміння міських просторів, робота із ними та залучення громади, відповідальність громади і влади. Заходи проекту стали платформою для діалогу зацікавлених мешканців, представників професійної спільноти та влади у місті Дніпро.   

Мета та завдання проекту
— познайомити зацікавлену аудиторію з поняттям місто, дати мінімальний набір інструментів для розуміння урбан-простору і роботи з ним;
— дати базу знань і умінь (теорія + практика) для роботи з міським і соціальним простором;
— створити можливість діалогу між фахівцями, городянами і владою, звернути увагу спецвузів на створення предмета або вступних лекцій в поняття “урбаністика”;
— виявити шляхи вирішення проблем урбанпростору міста Дніпро.

Посилання на  сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com