До окончания голосования осталось:
Експериментальний публічний простір STAGE : СЦЕНА
296
(4)
Loading...
Автор проекта: Палаш Андрій Сергійович
Номинации:
Про проект:

В цьому році в Дніпрі з’явився перший вільний публічний простір СЦЕНА : STAGE, поява якого була ініційована ГО “Культура Медіальна”, командою міжнародних архітекторів та містянами. Сцена – це суцільний експеримент. Мешканці міста Дніпро її створили спільно з міжнародною командою архітекторів. На зібрані через краудфандингову компанію кошти ми купили будівельні матеріали. Побудували Сцену разом з майбутніми користувачами, а потім віддали її мешканцям Дніпра, де вони за 3 місяці провели 62 заходи.

Актуальність проекту
— Недооцінена роль культурних місць та громадського простору в розвитку суспільства;
— Слабка інтенсивність робочого діалогу між громадою, бізнесом та представниками влади;
— Під час опитування жителів міста на питання: “Якого простору Вам не вистачає?” більшість відповіла, що їм бракує культурного простору з вільним доступом, різноманітною програмою та можливістю самостійно відповідати за контент. Так народилась ідея культурного осередку під назвою “Сцена”.  

Мета та завдання проекту
— Об’єднати навколо проекту містян без вікових обмежень (ІТ-спеціалістів, менеджерів культури, архітекторів, активістів, соціологів);
— Налагодити діалог та залучити до створення STAGE : СЦЕНА не тільки проактивну молодь, але і досягти всебічної участі у проекті міської влади, бізнесу та громади;
— За допомогою проекту звернути увагу на проблемні місця міста та продемонструвати новітні творчі практики в громадському просторі на прикладі STAGE : СЦЕНА.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com