До окончания голосования осталось:
Відродження та збереження
576
(4)
Loading...
Автор проекта: Шавловський Тарас Євгенович, Благодійний Фонд "Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви"
Про проект:

Наш проект орієнтований на збереження та відновлення навколишнього середовища та відкриття на збережених об’єктах нових соціальних програм.

Актуальність проекту
У 2002 році на прохання УГКЦ Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Благодійному Фонду “Карітас” було надано в користування 32 га території, яка була раніше військовою частиною. На цій території розташовувались будівлі та споруди, які під впливом часу та за допомогою людей прийшли в такий стан, що використовувати їх за призначенням було неможливо. У 2004 році БФ “Карітас” розпочав будівництво Реабілітаційного Центру “Назарет” та соціальної спільноти “Наша хата”. Усі ці проекти працюють з успіхом і сьогодні. Також на території була побудована церква, відновлені складські приміщення та упорядкована територія. Але, на жаль, наші можливості не можуть задовольнити усі потреби, які виникають.

Мета та завдання проекту
Відродити, зберегти та розбудувати територію, яка була надана Українській Греко-Католицькій Церкві Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Побудувати нові та відновити старі приміщення для впровадження нових соціальних проектів, а саме: відкриття Реабілітаційного центру для ветеранів АТО, нова будівля для безхатченків, літні табори для дітей з проблемних та малозабезпечених сімей.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com