До окончания голосования осталось:
Відкриття шкільної теплиці “Еколайн”
346
(4)
Loading...
Автор проекта: Комунальний заклад "Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради" Запорізької області
Про проект:

Проект орієнтований на вирішення проблеми впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес школи. Основи знань тепличного господарства дозволить детально ознайомитися з роботою агронома, овочівника, квітникаря, озеленювача, ландшафтного дизайнера. Ще навчаючись у школі, захоплення рослинництвом, квітникарством може перетворитись на бізнес, навіть до створення свого магазину квітів, власного виробництва та продажу екологічно чистих овочів.

Актуальність проекту
Проект орієнтований на вирішення проблеми впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес школи, а саме реалізацію соціального проекту “Відкриття шкільної теплиці “Еколайн”. Основи знань тепличного господарства дозволить детально ознайомитися з роботою агронома, овочівника, квітникаря, озеленювача, ландшафтного дизайнера. Ще навчаючись у школі, захоплення рослинництвом, квітникарством може перетворитись на бізнес, навіть до створення свого магазину квітів, власного виробництва та продажу екологічно чистих овочів.

Мета та завдання проекту
– створити сприятливі умови організації навчально-виховного процесу учнів школи;
– створити сучасну матеріально-технічну базу для відкриття шкільної теплиці;
– забезпечити діяльність шкільної теплиці у співпраці з громадою;
– сприяти розвитку громадсько орієнтованої освіти, що сприяє створенню тісних зв’язків школи і громади.

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com