До окончания голосования осталось:
Robota на громаду
873
(15)
Loading...
Автор проекта: Черкашин Максим, ГО "Освітньо-аналітичний центр розвитку громад"
Про проект:

Ми прагнемо створити зручний та доступний майданчик у формі WEB-порталу для людей, які мають бажання та відповідають усім вимогам, щоб стати державними службовцями або службовцями органів місцевого самоврядування. На порталі орган влади та орган місцевого самоврядування, який долучиться до проекту, матиме можливість розміщати інформацію про актуальні вакансії з описом вимог, необхідними документами та терміном їх подачі і проведення конкурсу. На сайті діятиме зручна пошукова система відкритих вакансій згідно заданим параметрам.

Актуальність проекту
Українці хочуть йти у владу, щоб змінити її на краще та повернути довіру громади до державних службовців. Проте, органи влади і місцевого самоврядування не завжди відкриті до прийняття нових кадрів. Інформація про наявні вакансії часто розміщена на сайтах таким чином, що її важко знайти. А наявна інформація, у свою чергу, не завжди актуальна. З одного боку утворюються нові посади у органах місцевого самоврядування та відчутний брак кадрів та водночас є фахівці, які готові працювати на розвиток громади. Проте, відсутній майданчик, на якому розміщена у зручному форматі актуальна інформація про вакансії у органах влади та місцевого самоврядування та база даних фахівців, які шукають роботу.

Мета та завдання проекту
Метою проекту є створити зручний та доступний майданчик у формі WEB-порталу для людей, які мають бажання та відповідають усім вимогам, щоб стати державними службовцями або службовцями органів місцевого самоврядування. На порталі орган влади та місцевого самоврядування, який долучиться до проекту, матиме можливість розміщати інформацію про актуальні вакансії з описом вимог, необхідними документами та терміном їх подачі і проведення конкурсу. На сайті діятиме зручна пошукова система відкрити вакансій згідно заданим параметрам.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com