До окончания голосования осталось:
Photofact
233
(4)
Loading...
Автор проекта: ГО "Центр практичних інновацій"
Про проект:

Сервіс, який перетворює фото в звітний документ, захищений від підробки. Фіксується точний час, місце і автор репортажу. Сервіс складається з додатку та хмарної платформи, які спрощують контроль і автоматизують моніторинг. У соціальному сенсі проект дозволяє контролювати якість виконання робіт та надання послуг, що здійснюються за бюджетні кошти, що призведе до підвищення їх якості, а також значної економії у випадку порушення підрядником своїх зобов’язань.

Актуальність проекту
Дуже часто роботи та послуги, які замовляють органи місцевого самоврядування, надаються неналежним чином (невчасно, не у повній мірі, або взагалі не виконуються умови договорів). В таких випадках факт виконання домовленостей підтверджується лише підписанням акту прийому-передачі робіт, але це неправильно, адже величезну кількість робіт потрібно контролювати на всіх етапах (щоб бачити, чи вчасно та у повній мірі виконуються зобов’язання). Ці проблеми є у 100% муніципалітетів та комунальних підприємств. І це потенційні сотні мільйонів зекономлених бюджетних коштів.

Мета та завдання проекту
Надання оперативної інформації про стан виконання робіт чи надання послуг з метою прийняття управлінських рішень. Наш проект перетворює фотографію у звітний документ, та дозволяє використовувати його для контролю за витратами бюджетних коштів, наприклад у тендерних комітетах.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com