До окончания голосования осталось:
Клуб української промоції “StartUP Club”
388
(4)
Loading...
Автор проекта: Фундація креативного бізнесу
Про проект:

“Фундацією креативного бізнесу” започатковано проект “Клуб української промоції “StartUP Club”. Провідним гаслом є “Україна — вперед і вгору!”. Мета — сприяння працевлаштуванню молоді, ініціативним та громадсько–активним громадянам, допомога у відкритті власної справи. Програма передбачає практичні кейси реалізованих проектів, навчальні семінари та тренінги з ефективної роботи в команді, навичок спілкування, планування діяльності та бюджету організації.

Актуальність проекту
Для трансформаційних процесів країні необхідні активні люди, готові до участі у прийнятті якісних управлінських рішень на місцевому рівні. Тих, хто розвиватиме потенціал інститутів громадянського суспільства, працюватиме для свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях.

Мета та завдання проекту
Мета — сприяння працевлаштуванню молоді, ініціативним та громадсько-активним громадянам, допомога у відкритті власної справи.
Програма передбачає практичні кейси реалізованих проектів, навчальні семінари та тренінги з ефективної роботи в команді, навичок спілкування, планування діяльності та бюджету організації, мистецтва публічного виступу.
Окремий фокус направлений на навички адвокації та ведення переговорів. У рамках Клубу української промоції реалізуються пілотні проекти, бізнес-ідеї, впроваджується self promo (створення іміджу та просування власного бренду).

Посиланння на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com