До окончания голосования осталось:
Майбутнє без раку молочної залози
424
(22)
Loading...
Автор проекта: Дворщенко Олег Станіславович
Про проект:

Україномовний науково-просвітницький довідково-інформаційний портал з первинної профілактики, діагностики і лікування хворих на рак молочної залози. Покликаний виховувати вмотивованість до здорового способу життя, відмову від шкідливих звичок, онкологічну настороженість і сприяти усвідомленню необхідності своєчасного звернення в спеціалізовані медичні заклади. Містить довідникові, інформаційні і мультимедійні матеріали. Створений кваліфікованими вченими і лікарями-онкологами.

Актуальність проекту
Онкологічні захворювання є однією з найчастіших причин смерті в популяції людей. За даними ВООЗ, у 2012 році зареєстровано 14,1 мільйона нових випадків захворювання на рак і 2,8 мільйона смертей від нього. На рак молочної залози (РМЗ) припадає 1,7 млн. (11,9%) всіх випадків. РМЗ посідає перше місце в структурі смертності від раку жіночого населення світу і України. У 2015 році в Україні РМЗ виявлено у 14461 жінок, щорічно близько 8 тисяч пацієнток гинуть від цього захворювання. Близько 20% цих втрат можна уникнути при широкій участі жінок в програмах скринінгу, які дозволяють виявити ранні, виліковні форми пухлин. Це змушує шукати ефективні шляхи залучення жінок у скринінгові програми і дбайливого ставлення до власного здоров’я.

Мета та завдання проекту
Україномовний науково-просвітницький довідково-інформаційний портал, предметом якого є первинна профілактика, діагностика і лікування хворих на рак молочної залози.
У доступній для пересічних громадян формі глибоко розкриває аспекти симптоматики, діагностики, клінічної класифікації раку молочної залози і лікування хворих, ресурс має виражену профілактичну спрямованість. Покликаний виховувати вмотивованість до здорового способу життя, відмову від шкідливих звичок, онкологічну настороженість і сприяти усвідомленню необхідності своєчасного звернення в спеціалізовані медичні заклади. Містить значний об’єм довідникових, інформаційних і мультимедійних матеріалів стосовно онкологічної проблематики.

Посилання на сторінку в інтернеті

© 2017 Social Project Awards | socialprojectawards@gmail.com